Корзина
+38-068-7-300-600
+380687300600
+380507300600
БЕТОНАТОР - региональный партнер BAUTECH Украина
Корзина

Матеріали для теплоізоляції ангарів і складів

Кожен власник або орендар складу або ангару знає, що утеплення подібного роду споруд дуже важливо і вкрай необхідно. Теплоізоляція ангарів і складів допоможе уникнути корозії стін споруди, буде підтримувати необхідну температуру, що знизить енерговитрати на обігрів, усуне протікання.

Теплоізоляція IZOLON BASE як фольгований, так і чисте полотно відмінно підходить для цієї ролі. Найкраще використовувати IZOLON BASE товщиною 5 і 8 мм. Не дивлячись на невелику товщину і легкість, цей матеріал забезпечує надійну теплоізоляцію. Фольгований матеріал має низький коефіцієнт теплопровідності завдяки своїй структурі і верхньому шару з фольгою, таким чином він відмінно затримує тепло всередині приміщення створюючи ефект «термоса», а у спекотну пору року не дозволяє спеці проникнути всередину приміщення. Крім того, матеріал IZOLON BASE працює як гідроізоляція і пароізоляція, що дозволяє не витрачатися власнику приміщення на додаткові матеріали.

При монтажі теплоізоляції необхідно пам'ятати про те що між облицювальном покриттям і теплоізоляцією треба залишати порожнечу в 15-20 см, так би мовити повітряну подушку для вільної циркуляції повітря, щоб вільно виводився конденсат і максимальної ефективності теплоізоляції.