Корзина
+38-068-7-300-600
+380687300600
+380507300600
БЕТОНАТОР - региональный партнер BAUTECH Украина
Корзина
Armorete SL01 Світло-червоний тонкошаровий і ремонтний матеріал

Armorete SL01 Світло-червоний тонкошаровий і ремонтний матеріал

15,50 грн./кг

Показать оптовые цены
 • Под заказ, 4 дня
 • Оптом и в розницу
Armorete SL01 Світло-червоний тонкошаровий і ремонтний матеріал
Armorete SL01 Світло-червоний тонкошаровий і ремонтний матеріалПод заказ, 4 дня
15,50 грн./кг
Купить
+380687300600
Наталья. Отдел продаж
 • +380507300600
 • +380637300600
 • +380670110911
  Виталий. Техническая консультация
+380687300600
Наталья. Отдел продаж
 • +380507300600
 • +380637300600
 • +380670110911
  Виталий. Техническая консультация
 • График работы
 • Контакти

Armorete SL01

 Застосування
Для зовнішнього і внутрішнього застосування в складських приміщеннях, промислових цехах, паркінгах, сто, виробництвах і складах харчових продуктів, на об'єктах охорони здоров'я, галереях, музеях, магазинах, супермаркетах, торговельних центрах, заправних станціях, виставкових залах, фітнес-центрах, салонаї краси, торгово-офісних центрах, школах, ВНЗ, адміністративних будівлях, розважальні центри, аеропортах, вокзалах тощо.

Для ремонтних робіт і відновлення пошкоджених ділянок бетонних промислових підлог, для вирівнювання основ, для влаштування високоміцних тонкошарових стяжок шаром 20-30 мм. Змішується з дрібним 5-10 мм наповнювачем для виготовлення міцних стяжок шаром 40-60 мм. Застосовується спільно з Armocryl B Грунт і Armocryl B Адгезів. Під затирку ротаційними затирочними машинами.

Для виготовлення безшовних полімерцементних маякових підлог з областю застосування відповідно до DIN 18560 / 2-7 (підлоги з підвищеними експлуатаційними властивостями - висока адгезія до основи, механічна і хімічна стійкість). Дане покриття виконується в якості підкладки товщиною 10 - 70 мм для фіксації і приклеювання всіх типів підлогових облицювальних матеріалів або для використання безпосередньо без облицювального матеріалу.

 

Дія
 

Для ремонту бетонної поверхні і облаштування тонкошарових самоутримних стяжок.

Склад

суха попередньо змішана, армована в масі суміш високомаркових цементів, мінеральних та фракціонованого кварцевого наповнювачів, модифікуючих полімерних домішок, що регулюють адгезійні властивості і терміни твердіння бетону.

Властивості
М500 Р12. Базовий колір - темно-сірий, пігментується на замовлення
Підлоги, виготовлені відповідно до даної технології володіють в порівнянні з традиційними підвищеною механічною міцністю (DIN 18560/1), твердістю поверхні (DIN 272, DIN 52108), підвищеною стійкістю по відношенню до кислот і жирів, вологостійкістю.

 

Витрата

2,0 кг / м2 на мм шару, вода для замішування - 135-150 мл / кг суміші, щебінь для змішування 0,5-1 вагова частина на 1 вагову частину суміші

 

Інструкція по застосуванню:

 До складу системи матеріалів входять: суха суміш ARMORETE SL01,

водна концентрована полімерна дисперсія ARMOCRYL B ADHESIVE, лак імпрегнатор ARMOCRYL A, поліуретановий герметик.

ARMORETE SL01 є попередньо змішаною в заводських умовах, готовою до змішування з водою сухою, армованою в масі, сумішшю фракціонованих наповнювачів, високомарочних цементів і модифікуючих полімерних домішок.

Підлоги із застосуванням матеріалів ARMORETE SL01 + виготовляються по стабільним основам, як підкладка під оздоблювальні покриття для підлоги або для самостійного використання.

Дана група матеріалів також рекомендована для проведення ремонтних робіт при виправленні дефектів бетонної підлоги зі зміцненим верхнім шаром.

Основою для влаштування підлоги можуть служити бетон, метал, плити з деревних матеріалів, які не деформуються. Так само матеріали ARMORETE SL01 застосовні при влаштуванні теплих підлог по жорстким теплоізоляційним матеріалам, які лежать на стабільній основі, шаром не менше 30 мм.

Підлоги можуть виготовлятися способом приклеювання до основи або бути укладеними без клейового шару. Без клейового шару укладаються підлоги товщиною від 30 до 40 мм. При необхідності влаштування підлоги товщиною 15-30 мм необхідне використання клею.

Основу, яка обробляється потрібно змочити водою. Бетон проливати водою до насичення поверхневого шару вологою. Розвести дисперсію ARMOCRYL B ADHESIVE водою в пропорції 1х5, прогрунтувати поверхню.

* Приготувати клейову суміш. Клейовий склад по бетону можна виготовити, зачинивши суху суміш ARMORETE SL01 водним (1х3) розчином дисперсії ARMOCRYL B ADHESIVE до отримання рідкої, сметаноподібної маси. Клейовий склад для роботи по основам, які не вбирають у себе речовини, готується з води, дисперсії ARMOCRYL B ADHESIVE 910, цементу і дрібного митого піску в пропорціях 1х1х1х2. Отриману клейову масу нанести жорстким пензлем або щіткою на свіже грунтовану основу рівномірним шаром товщиною 2-4 мм.

Водний розчин ARMORETE SL01 готується в мішалці. У ємність змішувача залити чисту прісну воду в пропорції 3 літри на одну упаковку (25 кг) ARMOCRYL B ADHESIVE. Розчин подається до карти протягом 10-15 хвилин після нанесення клейового складу, вирівнюється по напрямних або гладилкою за допомогою нівеліру.

Залежно від умов подальшої експлуатації розчин може бути загладжений вручну або оброблений диском затиральної машини. Рекомендовані до використання ручні затиральні машини невеликої ваги. Затирку диском здійснювати до отримання щільної, рівної поверхні. Для підвищення експлуатаційних характеристик, при використанні підлоги без підлогових покрить, остаточне загладжування поверхні виробляти лопатями загладжувальної машини. Не рекомендується перепалювати поверхню під час полірування лопатями.

 

По мірі виготовлення підлоги необхідно вже виготовлену ділянку накривати поліетиленовою плівкою для запобігання покриття від пересихання.

Після закінчення робіт на карті прогрунтувати поверхню підлоги водним розчином дисперсії ARMOCRYL B ADHESIVE якщо згодом будуть використовуватися покриття для підлоги або лаком імпрегнатором ARMOCRYL A при самостійній подальшій експлуатації підлоги. Порізку підлоги здійснювати, повторюючи шви основи, з огляду на наявність силових конструкцій в основі і можливість її деформації. Шви заповнити поліуретановим герметиком PU40.

Дисперсія ARMOCRYL B ADHESIVE - фасування 20л (відро)


Маяковий безшовний полімерцементний шар відповідно до DIN 18560/1 влаштовується по несучих основах (наприклад, звукові або теплові ізоляційні кордони, водозахисні мембрани і т.д.) а також міцним несучим основам.

Підлоги влаштовуються по ізоляційному шару "вільно плаваючими" (шар 45 - 70 мм), прикріпленими до основи "не плаваючі" (10 - 70 мм), в якості маяків для систем підлог з підігрівом і для промислового використання.

Продукт може застосовуватися як одно- або багатошарові стяжки.

Приготування готового розчину проводиться безпосередньо на будівельному майданчику шляхом змішування сухої суміші і води.

Для отримання промислових підлог з додатковою стійкістю до агресивних середовищ готова твердіюча стяжка може бути додатково поверхнево оброблена поліакрілатною дисперсією, яка імпрегнується.

Упаковка

Мішки 25 кг.

 

 

ARMORETE

SL 01

Склад

Армована в масі фракціонованого наповнювача, спеціальних цементів, полімерних добавок і пігментів

Фракційний склад

4,0 мм, не більше

   

Насипна щільність

1,4 г/см3

   

Водоспоживність

0,12 л/кг

   

Міцність на стиснення

50 мПа, не нижче

   

Динамічний модуль пружності

9 кН/мм2

   

Колір

Сірий

   

Витрати

2,0 кг/м2  на мм шару

   

Упаковка

25 кг нето

Характеристики
Основные
Производитель  Armotec
Страна производительУкраина
Тип добавкиПовышающая прочность
Состояние добавкиСухая смесь
Тип использованияУниверсальный
Применение добавкиДля бетона, Для стяжек
Расход2.0 (кг/м2)
УпаковкаМешок
Фасовка материала (кг)25.0
Цветсветло-красный
Информация для заказа
 • Цена: 15,50 грн./кг