Корзина
+38-068-7-300-600
+380687300600
+380507300600
БЕТОНАТОР - региональный партнер BAUTECH Украина
Корзина
Просочувач ARMOCRYLтм B SILICRETE

Просочувач ARMOCRYLтм B SILICRETE

170 грн.

Показать оптовые цены
 • Под заказ, 2 дня
 • Оптом и в розницу
Просочувач ARMOCRYLтм B SILICRETE
Просочувач ARMOCRYLтм B SILICRETEПод заказ, 2 дня
170 грн.
Купить
+380687300600
Наталья. Отдел продаж
 • +380507300600
 • +380637300600
 • +380670110911
  Виталий. Техническая консультация
+380687300600
Наталья. Отдел продаж
 • +380507300600
 • +380637300600
 • +380670110911
  Виталий. Техническая консультация
 • График работы
 • Контакти

ARMOCRYLтм B SILICRETE

 

Застосування

Рідкий засіб для відновлення і ремонту бетонних поверхонь підлог, зміцнювальний і знепилювальний просочувач для  бетонних підлог, застосовується при виготовленні шліфованих (полірованих) бетонних підлог.

Склад:

Armocryl B Silicrete - розчин активних силікатів, каталізаторів і спеціальних домішок. На водній основі.

Сфера застосування:
Відновлення і зміцнення існуючих бетонних підлог, виготовлення полірованих бетонних підлог в терміни, не раніше 14 діб після укладання бетону.

Рекомендується до використання в складських приміщеннях, промислових цехах, паркінгах, сто, виробництвах і складах харчових продуктів, на об'єктах охорони здоров'я, при обробці бетонів, що працюють в контакті з вологим середовищем.

Дія:
Armocryl B Silicrete глибоко проникає в поверхню, реагує з вільним кальцієм в поверхневому шарі бетону, перетворюючи його в щільну і хімічно стійку кристалічну кремнієву структуру. У мікропорах бетону утворюються геополімери, які їх запечатують. Після полімеризації матеріалу бетон володіє підвищеною щільністю і міцністю.
Armocryl B Silicrete підвищує твердість, зносостійкість бетону, усуває запилювання бетону.

Бетонна підлога, оброблена Armocryl B Silicrete володіє підвищеною стійкістю до вологи, більшості розчинів органічних кислот, жирів, нафтопродуктів. Нанесені на оброблену поверхню епоксидні системи і забарвлення мають підвищену адгезію і довговічність.

 

 

 

 

 

Фізичні характеристики Armocryl B Silicrete

1

Зовнішній вигляд

Прозора жовтувата рідина

2

Щільність, г/см3

1.12

3

Водневий показник, pH

 12.0

5

Збільшення поверхневої твердості через 28 днів.

30-100%

6

Збільшення поверхневої міцності

70-120%

7

Марка за морозостійкістю  через 28 днів не менше

F4000           

8

Витрата, л/м2

0,2-0,35

 

 

Інструкція по застосуванню:

Бетон, до нанесення Armocryl B Silicrete повинен бути витриманий протягом не менше 14 діб. Температура поверхні повинна бути вище 5 ° С. Поверхня до обробки повинна бути очищена від бруду і пилу, знежирена.

Підготовка поверхні:

Слабкий, зруйнований бетон, деламінації повинні бути видалені і поверхня відремонтована. Тріщини товщиною понад 0,5 мм повинні бути оброблені і заповнені ремонтним розчином. Відколення бетону, вибоїни, повинні бути попередньо відремонтовані з використанням Armorete SL 01 + Armocryl B Adhesive. Відремонтовану, витриману поверхню за необхідності потрібно прошлифувати і знепилити. Поверхня перед нанесенням Armocryl B Silicrete повинна бути чистою і сухою.

Armocryl B Silicrete наноситься на бетонну поверхню шляхом поливу. Можна використовувати лійки і безповітряні розпилювачі. Для рівномірного розподілу рідини рекомендується використовувати щітки з м'яким ворсом або швабри з пласкою м'якою підошвою.

Витрата Armocryl B Silicrete - 0,2-0,25л / м2 для щільних поверхонь, для пористих поверхонь - до 0,35 л / м2

Поверхня повинна залишатися насиченою не менше 30 хвилин. Пористі поверхні можуть швидко вбирати просочення. В цьому випадку необхідно повторити нанесення і підтримувати бетонну підлогу у вологому стані 30 хвилин.

Бетонні підлоги на великих площах, з гарною вентиляцією, а також у літніх умовах вимагають більшого зволоження. Для цього поверхню, при ознаках гелеутворення  злегка змочити водою. Додатковий розподіл змоченого поверхневого матеріалу м'якою щіткою сприяє більш ефективному всмоктуванню. Через 30 хвилин рекомендується прибрати рідину з поверхні. Якщо в подальшому підлога буде пофарбована, промити підлогу водою. Прибирати промивальну воду зручно гумовим ракелем або шваброю з губчастої гуми.

Другий шар Armocryl B Silicrete наноситься якщо необхідно максимально захистити поверхню підлоги від впливу агресивних середовищ. Повторна обробка проводитися через 1-2 години по вологій поверхні.

При виготовленні полірованого бетону (Polish concrete) до нанесення просочення Armocryl B Silicrete бетонна підлогу фрезерується і шліфується шліфувальною машиною абразивом  розміром з зерно (grit size) не вище 300. На знепилену шлифовану поверхню наноситься матеріал з витратою 0,2-0,25л / м2 . Після полімеризації поверхня підлоги полірується абразивом зі зменшенням покроково розміру зерна (grit size) до появи рівномірного глянцевого блиску. Даний спосіб дозволяє досягти максимального ефекту зміцнення поверхні при її поліруванні. Armocryl B Silicrete може також наноситися на вже відполіровану підлогу. В такому випадку витрата матеріалу буде зменшена і ефективність пенетрації поверхні буде знижена.

Увага! Armocryl B Silicrete роз'їдає скло і алюміній. Необхідно захистити конструкції, оброблені зазначеними матеріалами від попадання просочення. Після попаданні матеріалу на ці поверхні необхідно швидко змити його водою.

Запобіжні заходи:

Лужний матеріал! При роботі охороняти очі, може дратівливо впливати на шкіру, не пити.

Умови поставки і зберігання:

Матеріал поставляється в ємностях 1,5,10 л.
Термін зберігання в щільно закритій тарі 2 роки.
Характеристики
Основные
Производитель  Armotec
Страна производительУкраина
Тип использованияУниверсальный
Тип обрабатываемой поверхности Бетонная
Фасовка материала5.0 (л)
Расход  0.3 (кв.м)
Срок сохранения свойств2.0 (лет)
Характеристики работы с материалом
Минимальная рабочая температура окружающей среды5.0 (град.)
Максимальная рабочая температура окружающей среды35.0 (град.)
Способ нанесенияполивом
Информация для заказа
 • Цена: 170 грн.