Корзина
+38-068-7-300-600
+380687300600
+380507300600
БЕТОНАТОР - региональный партнер BAUTECH Украина
Корзина
АКРІЛАТ ПЛЮС - 20 %. Лак для бетонних підлог

АКРІЛАТ ПЛЮС - 20 %. Лак для бетонних підлог

230 грн.

Показать оптовые цены
 • Под заказ, 4 дня
 • Оптом и в розницу
АКРІЛАТ ПЛЮС - 20 %. Лак для бетонних підлог
АКРІЛАТ ПЛЮС - 20 %. Лак для бетонних підлогПод заказ, 4 дня
230 грн.
Купить
+380687300600
 • +380507300600
 • +380637300600
  Наталья. Отдел продаж
 • +380977300600
  Виталий. Работы по бетону
 • +380970110911
  Валентин.Аренда,обслуживание,ремонт
+380687300600
 • +380507300600
 • +380637300600
  Наталья. Отдел продаж
 • +380977300600
  Виталий. Работы по бетону
 • +380970110911
  Валентин.Аренда,обслуживание,ремонт
 • График работы
 • Контакти

«АКРІЛАТ ПЛЮС – 20 %» – це розчин прозорого акрилатного лаку, для просочення, ущільнення і обробки поверхні бетону. Використовується як остаточний науково-технічний прогрес після проведення бетонування, зазвичай в якості фінішного напилення на броньовані бетонні підлоги після їх остаточного затирання. «АКРІЛАТ ПЛЮС – 20 %» утворює довговічну, стійку й знепилену поверхню на свіжовикладених або вже експлуатованих бетонних підлогах.

Властивості матеріалу:

-         Надзвичайно висока проникаюча здатність

-         Ефективний засіб зміцнення бетону на значну глибину

-         Додаткове затвердіння бетону

-         Перешкоджає виділенню пилу, підвищує стійкість до стирання

-         Підвищує непроникність поверхні та її опір проникненню масел і нафтопродуктів

-         Швидке і просте застосування

-         Можливість нанесення в день укладання бетону

-         Сумісний з усіма типами сухих ущільнювачей бетону

 

Знепилення: Тривалий термін експлуатації без повторного нанесення.

 

Застосування: Застосовується для надання мінеральній поверхні підвищеної твердості, беспильності, а також стійкості до дії вологи і нафтопродуктів. Нанесення на свіжоукладений бетон так само забезпечує захист бетону від небажано швидкого випаровування води в період набору міцності. При нанесенні на стару суху мінеральну поверхню «АКРІЛАТ ПЛЮС – 20 %» надає його поверхні беспильність і додаткову твердість.

Робочу поверхню розділити на частини для рівномірного розподілу «АКРІЛАТ ПЛЮС – 20 %». «АКРІЛАТ ПЛЮС – 20 %» можна наносити напиленням, валиком, або пензлем. Одного шару, як правило, досить для знепилювання поверхні.

У дуже сухому навколишньому середовищі або на протязі потрібно негайно після аплікації на оброблену поверхню покласти текстильну, або поліетиленову плівку, для захисту від вітру та запобігання занадто швидкого висихання. Таким же чином треба берегти поверхню від високих температур. У разі спеки потрібно ємності із «АКРІЛАТ ПЛЮС – 20 %» зберігати в прохолодному місці.

«АКРІЛАТ ПЛЮС – 20 %», нанесений на свіжий бетон, дає додаткове ущільнення, захищає від небажаного випаровування води, а при нанесенні на зрілу бетонну поверхню надає додаткове затвердіння. Завдяки своїм винятковим пенетраційним властивостями «АКРІЛАТ ПЛЮС – 20 %» зміцнює більш товстий шар поверхні, що є його перевагою в порівнянні з іншими подібними засобами.

Зайвий «АКРІЛАТ ПЛЮС – 20 %», що не вібрався в бетонну поверхню, утворює блискучу плівку, яка при експлуатації з часом зітреться. При забрудненні підлоги, (наприклад, при будівництві та високій вологості) можуть тимчасово утворитися світлі плями, які ніяк не впливають на механічні властивості бетонної підлоги.

«АКРІЛАТ ПЛЮС – 20 %» надає поверхні водонепроникність і стійкість до проникнення нафтопродуктів. Незважаючи на це, потрібно всі ці речовини видалити з поверхні, щоб запобігти виникненню плям. Забруднення при нарізанні швів може бути причиною виникнення білуватого відтінку на поверхні, але тільки в тому випадку, якщо «АКРІЛАТ ПЛЮС – 20 %» не висох.

Можливий додатковий шар на основі епоксидів, вінілу, акрилу (в розчинному вигляді або емульсії) і також алкідних фарб добре з'єднується з бетоном, обробленим «АКРІЛАТ ПЛЮС – 20 %», а в наслідку відшліфованому. Незважаючи на це, рекомендується провести тест сумісності нових шарів на пробній поверхні.

Для зовнішнього і внутрішнього застосування в складських приміщеннях, промислових цехах, паркінгах, СТО, виробництвах і складах харчових продуктів, на об'єктах охорони здоров'я, у галереях, музеях, магазинах, супермаркетах, торговельних центрах, заправних станціях, виставкових залах, фітнес-центрах, салонах краси, торгово-офісних центрах, школах, ВНЗ, адміністративних будівлях, розважальних центрах, аеропортах, вокзалах тощо.

Дія: Надзвичайно висока проникаюча здатність. Ефективний засіб зміцнення мінеральних матеріалів на велику глибину.

Технічні властивості (в зеленой полосе):

Сухий залишок ≥20%, Щільність 0,9 г / см3, РН 12

СТІЙКІСТЬ ДО СТИРАННЯ: У 3 рази краще в порівнянні з критеріями норми CSN -STN 73 2582.

ЩІЛЬНІСТЬ: 900 кг / м3.

ВМІСТ ТВЕРДОЇ СУХОЇ РЕЧОВИНИ: мінімально 20 %

ВОДОНЕПРОНИКНІСТЬ: Відповідно до CSN - STN 73 2578 водонепроникний.

УПАКОВКА: Поставляється в ємностях 10 л

ВИТРАТИ: 0,075 - 0,15 л / м2 (один шар).

ЧАС ВИСИХАННЯ: При температурі 20 ° С через 2 – 4 години поверхню суха на дотик. Через 24 години при температурі 20 ° C – повністю суха.

ДОДАТКОВЕ ПОКРИТТЯ: У разі підвищених вимог до поверхні можна після її очищення нанести додатковий шар.

ЕФЕКТИВНІСТЬ ОБРОБКИ: У порівнянні з необробленим бетоном, поліпшення ущільнення на 75% при аплікації 1л / 6 м2.

ЗБЕРІГАННЯ: 12 місяців з дня експедиції в оригінальних, закритих каністрах від виробника. Бережіть від морозу і високих температур.

ОЧИЩЕННЯ РОБОЧИХ ІНСТРУМЕНТІВ: Розпилювач і форсунки після використання промити за допомогою розчинника. Не можна використовувати розпилювач, що раніше використовувався для розпилення силіконів, або речовин на основі жирів.

Запобіжні заходи: Приміщення, в яких відбувається нанесення препарату, повинні добре провітрюватися. Робітники повинні застосовувати спецодяг, захисні окуляри і рукавиці. У разі контакту препарату зі шкірою слід промити водою з милом. Препарат може викликати подразнення шкіри і слизової. У разі виникнення проблем звернутися до лікаря. Препарат не є небезпечним для навколишнього середовища. Тримати подалі від дітей.

Додаткова інформація: Всі відомості відносяться до виробів, які зберігаються і застосовуються відповідно до наших рекомендацій, і вказані сумлінно, з урахуванням наявних на сьогоднішній день знань, а також досвіду компанії Monerte. Користувач зобов'язаний застосовувати виріб відповідно до його призначення і рекомендацій компанії Monerte. Всі зазначені технічні дані засновані на виконаних лабораторних випробуваннях і тестах. Практичні результати вимірювань можуть не бути ідентичними у зв'язку із умовами, локалізацією, способом застосування й іншими обставинами, що не залежать від компанії Monerte. Інші рекомендації наших працівників дійсні тільки тоді, якщо зроблені в письмовій формі.

Характеристики
Основные
Вид лакаАкриловый
Степень блеска  Высоко глянцевая
Страна производительУкраина
Бесцветный лакДа
Фасовка лака10 л
Пользовательские характеристики
ПроизводительМонерте
Информация для заказа
 • Цена: 230 грн.