Корзина
+38-068-7-300-600
+380687300600
+380507300600
БЕТОНАТОР - региональный партнер BAUTECH Украина
Корзина
MULTITOP MT-302 Wet оливково-зелений - металево-кремнієвий зміцнювач для підлог

MULTITOP MT-302 Wet оливково-зелений - металево-кремнієвий зміцнювач для підлог

16,89 грн./кг

Показать оптовые цены
 • Под заказ, 3 дня
 • Оптом и в розницу
MULTITOP MT-302 Wet оливково-зелений - металево-кремнієвий зміцнювач для підлог
MULTITOP MT-302 Wet оливково-зелений - металево-кремнієвий зміцнювач для підлог Под заказ, 3 дня
16,89 грн./кг
Купить
+380687300600
Наталья. Отдел продаж
 • +380507300600
 • +380637300600
 • +380670110911
  Виталий. Техническая консультация
+380687300600
Наталья. Отдел продаж
 • +380507300600
 • +380637300600
 • +380670110911
  Виталий. Техническая консультация
 • График работы
 • Контакти

MULTITOP® Enduro Wet

Металево-кремнієвий зміцнювач для бетонних підлог.
 

ОПИСАННЯ ПРОДУКТУ

MULTITOP® Enduro Wеt - це метало-кремнієва суха суміш для зміцнення поверхні монолітних бетонних підлог (WTW - wet to wet). Містить мінеральну крихту, високоефективні цементи, відповідні домішки і пігменти. Нанесений і затертий на свіжоукладеному бетоні утворює кольорове, покриття для підлоги з мармурової текстурою , міцне і довговічне, стійке до стирання і пиловиділення, гладке, з підвищеною стійкістю до проникнення масел, мастила і т. п.

ЗАСТОСУВАННЯ

Для виготовлення нових покрить для підлоги з поверхневим зміцненням, з високою твердістю і стійкістю до стирання і пиловиділення, на об'єктах харчової та фармацевтичної промисловості, фабриках, майстернях, складських приміщеннях, логістичних центрах, автостоянках та інших об'єктах з середньою механічним навантаженням на підлогу.

Властивості продукту

· Підвищена стійкість до стирання

· Підвищена стійкість до пиловиділення

· Висока стійкість до ударів

· З добавкою металевої крихти, яка важко стирається

· Простота очищення

· Водостійка поверхня

· Для внутрішнього і зовнішнього застосування

· Морозостійкий

· Широка палітра кольорів

ОСНОВА ПІДЛОГИ

Поверхневий зміцнювач Multitop® Enduro wet застосовується на поверхні свежонанесеного бетону низької усадки:

· Клас не менше C25 / 30

· Водо-цементне співвідношення <0,50

· Кількість цементу <350 кг / м3

· Вміст лугів в цементі <0,5%

· Цемент CEM I, CEM ll / A-S, CEM ll / B-S або CEM lll / A

· Крихта з зерністістю <16 мм

· Склад фракцій <0,25 мм - не менше 4%

· Частка піску близько 35%

· Загальна кількість цементу і крихти фракції <0,25 мм - не більше. 450 кг / м3

· Добавка сталевих волокон Baumix і поліпропіленових волокон Baucon відповідно до рекомендацій фірми Bautech

· Консистенція на будівельному майданчику: осаду конуса Абрамса близько 14 - 19см (В залежності від умов виробництва робіт). Добавка сталевих волокон призводить до зменшення осадки конуса.

УВАГА! У бетонну суміш не додавати летючу золу, оскільки вона схильна накопичуватися у верхньому шарі плити, що може привести до пилевиділення покриття підлоги або відшарування зміцнювача. Неприпустимо доливати воду в бетонну суміш для підвищення її легкого укладення. Це призводить до значного зниження міцності бетону і помітного збільшення хімічної і фізичної усадки, в результаті чого виникають неконтрольовані подряпини і тріщини.


УМОВИ ПІД ЧАС ВИКОНАННЯ РОБІТ

Температура навколишнього середовища і основи в процесі виконання робіт і протягом наступних 5 днів повинна становити від + 5 ° C до + 30 ° C. Поверхню покриття необхідно оберігати від занадто швидкої втрати вологи, якій сприяють такі чинники як: висока температура, протяг, сонячні промені і т. п. З метою забезпечення високої якості покриття підлоги і однорідності кольору, всі роботи необхідно виконувати відповідними інструментами в умовах захисту від пилу, пінополістирольних кульок і т. п. забруднень.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Перед застосуванням поверхневого зміцнювача MULTITOP® Enduro Wеt бетон повинен набути відповідної міцності. Час схоплювання бетону залежить від температури, відносної вологості повітря і т. п. Не можна допустити занадто сильного затвердіння поверхні бетону, тому слід перевіряти стан основи підлоги і оберігати від протягів. Це дозволить вибрати оптимальний момент початку нанесення поверхневого зміцнювача. До роботи необхідно приступити, коли при вході на бетон глибина залишених слідів  буде не більше 3-4 мм. Перед нанесенням зміцнювача попередньо перетерти поверхню бетонної плити диском. Надлишки цементного молочка видалити з поверхні за допомогою щітки з жорстким ворсом. Потім за допомогою гравітаційного змішувача приготувати зміцнюючу суміш з розрахунку 4,3-4,5л. води на 30 кг сухої суміші. Витрата матеріалу складає бл. 2 кг на 1 м.кв. на 1 мм товщини захисного шару. Рівномірно нанести зміцнювач MULTITOP® Enduro Wеt на підготовлену поверхню. Виконати механічну обробку затирочно - шліфувальною технікою. Мінімальна товщина нанесення зміцнювача повинна бути не менше 6 мм. Необхідно постійно контролювати витрату матеріалу, оскільки нерівномірний розподіл зміцнювачу веде до погіршення міцності покриття. Чергові етапи затирки виконувати лопатями, які поступово встановлюються під дедалі більшим кутом.

Догляд за підлогою

Безпосередньо після закінчення процесу затирання необхідно всю поверхню просочити препаратом BAUSEAL Enduro. Препарат необхідно рівномірно наносити методом пульверизації. Для підтримки високої естетики покриття підлоги, поверхню необхідно регулярно чистити за допомогою відповідних детергентів і машин. Забруднення різного роду, витікання масла і т. п. необхідно усувати безпосередньо після їх виникнення.

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ

Виріб містить цемент, після перемішування з водою виникає лужна реакція, внаслідок чого необхідно дотримуватися наступних рекомендацій: не вдихати, оберігати від попадання в очі і на шкіру. У разі забруднення: очі негайно промити великою кількістю води, шкіру вимити водою з милом. У разі необхідності звернутися до лікаря. Зберігати в недоступному для дітей місці.


ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

· Будь-які відомості відносяться до виробів, які зберігаються і застосовуються відповідно до наших рекомендацій, і вказані сумлінно, з урахуванням існуючого в даний час стану знань, а також наявного досвіду фірми Bautech. Користувач зобов'язаний застосовувати виріб відповідно до його призначення і рекомендацій фірми Bautech. Всі зазначені технічні дані засновані на виконаних лабораторних випробуваннях і тестах. Практичні результати вимірювань можуть не бути ідентичними в зв'язку з умовами, локалізацією, способом застосування і іншими обставинами, що не залежать від фірми Bautech. Інші рекомендації наших працівників будуть дійсні, якщо зроблені в письмовій формі. У момент появи цієї інструкції всі попередні інструкції стають недійсними.

· Можуть спостерігатися відмінності у відтінку і зовнішньому вигляді поверхні виготовленої підлоги в залежності від умов і способу виконання робіт, умов висихання і т. п. Це не є дефектом виробу і не впливає на технічні та експлуатаційні параметри  покриття підлоги. Колористичні відмінності  покриття підлоги можуть бути пов'язані також з неоднорідністю бетонної основи.

· На поверхні підлоги, затертої механічно, можуть з'явитися волосяні тріщини (павутина). Це типове явище для бетонних покрить для підлоги, воно не впливає на експлуатаційні властивості підлоги.

· При відносній вологості повітря менше 40% є небезпека появи вицвітання (нальоту) на поверхні. При відносній вологості повітря більше 80% процес схоплювання бетону може бути більш тривалим.

 
УПАКОВКА

Мішки по 30 кг, піддони 35 x 30 кг = 1050 кг

 

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

Термін зберігання 6 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці, за умови зберігання на піддонах, у фабричній закритій упаковці і в сухих приміщеннях.

ТЕХНІЧНІ ДАННІ

 

Виріб відповідає EN-13813

 

Реакція на вогонь

A1fl

Виділення корозійних речовин

цементний розчин (CT)

Міцність на стискання через 28 днів

не менше 50 Н/мм2 (C50)

Міцність на вигин через 28 днів

не менше 10 Н/мм2 (F10)

Стійкість до стирання по Беме через 28 днів

не більше 3 см3 /50 см2  (A3)

Хімічна стійкість

масло, відбілювачі і, холодагенти, етиловий спирт, лугові детергенти, типографська фарба.

Твердість по шкалі Мооса

≥7

Витрата матеріалу

близько 2,0 кг/м2 на 1 мм

Температура застосування

від +5°C до +30°C

Можливість навантаження*

невелике навантаження - 14 днів

повне навантаження  -  28 днів

 

Кольори

 

 

Стандартні кольори:

MT300 w - натурально-сірий

MT301w - цеглево - червоний

MT302w - оливково-зелений MT303w - платиново-сірий

MT304w - титаново - сірий

MT305w - графітовий

MT306w -пустинний беж.

MT307w - шоколадний

Характеристики
Основные атрибуты
Производитель  Bautech
Страна производительУкраина
Состояние материалаСухая смесь
Тип использованияУниверсальный
УпаковкаМешок
Фасовка материала (кг)30.0
Цветоливково-зелёный
Информация для заказа
 • Цена: 16,89 грн./кг