Корзина
+38-068-7-300-600
+380687300600
+380507300600
БЕТОНАТОР - региональный партнер BAUTECH Украина
Корзина
NANO-TOP силікато-літієвий затверджувач для підлог NT-03 платиново-сірий

NANO-TOP силікато-літієвий затверджувач для підлог NT-03 платиново-сірий

11,82 грн./кг

Показать оптовые цены
 • Под заказ, 3 дня
 • Оптом и в розницу
NANO-TOP силікато-літієвий затверджувач для підлог NT-03 платиново-сірий
NANO-TOP силікато-літієвий затверджувач для підлог NT-03 платиново-сірийПод заказ, 3 дня
11,82 грн./кг
Купить
+380687300600
Наталья. Отдел продаж
 • +380507300600
 • +380637300600
 • +380670110911
  Виталий. Техническая консультация
+380687300600
Наталья. Отдел продаж
 • +380507300600
 • +380637300600
 • +380670110911
  Виталий. Техническая консультация
 • График работы
 • Контакти

NANOtop®

Мінеральний зміцнювач для бетонних підлог модифікований силікатами літію
CT-C50-F7-A9 PRODUKTU

ОПИСАННЯ ПРОДУКТУ

Nanotop  це мінеральна суха посипка поверхні (DST - dry shake topping) для монолітних бетонних підлог. Містить силікати літію, твердий кварцовий наповнювач, високоефективні цементи, відповідні домішки і пігменти. Нанесений і затертий на свіжоукладеному бетоні утворює кольорове покриття для підлоги з мармурової текстурою, міцне і довговічне, стійке до стирання і пиловиділення, з підвищеною стійкістю до проникнення масел, мастила і т. п.


ЗАСТОСУВАННЯ

§ Для виготовлення нових покрить для підлоги з поверхневим зміцненням з високою твердістю і стійкістю до стирання і пиловиділення в гаражах, майстернях, складських приміщеннях і т. п. об'єктах з малим механічним навантаженням на підлогу.

ВЛАСТИВОСТІ ПРОДУКТУ

· Висока стійкість до стирання

· Висока стійкість до пиловиділення

· Простота очищення

· Непроникна і непилоутворююча поверхня

· Для застосування всередині і зовні будівель

· Морозостійкий

· Широка палітра кольорів

ОСНОВА ПІДЛОГИ

Поверхневий зміцнювач Nanotop застосовується на поверхні свіженанесеного низькоусадкового бетону:

· Клас не менше C25 / 30

· Водо-цементне співвідношення <0,50

· Кількість цементу <350 кг / м3

· Вміст лугів в цементі <0,5%

· Цемент CEM I, CEM ll / A-S, CEM ll / B-S або CEM lll / A

· Крихта з зерністістю <16 мм

· Вміст фракцій <0,25 мм - не менше 4%

· Частка піску близько 35%

· Загальна кількість цементу і крихти фракції <0,25 мм - не більше. 450 кг / м3

· Добавка сталевих волокон Baumix і поліпропіленових волокон Baucon відповідно до рекомендацій фірми Bautech

· Консистенція на будівельному майданчику: S3, осадка конуса Абрамса близько 14-19 см. Добавка сталевих волокон призводить до зменшення осадки конуса.

УВАГА! У бетонну суміш не додавати летючу золу, оскільки вона схильна накопичуватися в верхньому шарі плити, що може привести до пиловиділенням покриття або відшарування упрочнителя. Неприпустимо доливати воду в бетонну суміш для підвищення її удобноукладиваемості. Це призводить до значного зниження міцності бетону і помітного збільшення хімічної і фізичної усадки, в результаті чого виникають неконтрольовані подряпини і тріщини.

Бетон повинен бути відповідним чином загущений.


УМОВИ ПІД ЧАС ВИКОНАННЯ РОБІТ

Температура навколишнього середовища і основи в процесі виконання робіт і протягом наступних 5 днів повинна становити від + 5 ° C до + 30 ° C. Поверхню укладеного покриття необхідно оберігати від занадто швидкої втрати вологи в результаті дії таких чинників, як висока температура, протяг, сонячні промені і т. п. З метою забезпечення високої якості підлогового покриття і однорідності кольору, всі роботи необхідно виконувати відповідними інструментами в умовах захисту від пилу, пінополістирольних кульок і т. п. забруднень.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Перед застосуванням поверхневого зміцнювача Nanotop повинна бути досягнута відповідна твердість бетону. Час схоплювання бетону залежить від температури, відносної вологості повітря і т. п. Не можна допустити занадто сильного затвердіння поверхні бетону, тому слід часто перевіряти стан основи. Це дозволить вибрати оптимальний момент початку нанесення поверхневого зміцнювача. До роботи необхідно приступити, коли при вході ногами на бетон глибина залишених слідів від кроків не буде перевищувати 3-4 мм. Перед нанесенням зміцнювача попередньо перетерти поверхню бетонної плити диском. Надлишки цементного молочка видалити з поверхні за допомогою щітки з жорстким ворсом. Потім за допомогою дозаторного візку, рівномірно розсипати 2,5 кг/м2 зміцнювача Nanotop. Виконати попереднє затирання поверхні диском, знову рівномірно розсипати зміцнювач в кількості 2,5 кг / м2 і виконати ще раз затирання всієї поверхні диском. Кількість розсипаного зміцнювача становить близько 5,0 кг / м2. Необхідно постійно контролювати витрату, оскільки неакуратний розподіл зміцнювача веде до погіршення якості покриття підлоги. Чергові етапи затирання виконувати лопатями, які встановлюються поступово під дедалі більшим кутом.

Догляд за підлогою

Безпосередньо після закінчення процесу затирання необхідно всю поверхню просочити препаратом Bauseal Enduro. Препарат необхідно рівномірно наносити методом пульверизації. Для підтримки високої естетики покриття підлоги, поверхню необхідно регулярно чистити за допомогою відповідних детергентів і машин. Забруднення різного роду, витікання масла і т. п. Необхідно усувати безпосередньо після їх виникнення.

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ

Виріб містить цемент, який після з'єднання з водою має лужну реакцію. Вжити заходів для запобігання пиловиділення. Не вдихати, оберігати від попадання в очі і на шкіру. У разі забруднення: очі негайно промити великою кількістю води, шкіру вимити водою з милом. У разі необхідності звернутися до лікаря. Зберігати в недоступному для дітей місці.


ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ

·     Усі відомості відносяться до виробів, які зберігаються і застосовуються відповідно до наших рекомендацій, і вказані сумлінно, з урахуванням існуючого в даний час стану знань, а також наявного досвіду фірми Bautech. Користувач зобов'язаний застосовувати виріб відповідно до його призначенням і рекомендацій фірми Bautech. Всі зазначені технічні дані засновані на виконаних лабораторних випробуваннях і тестах. Практичні результати вимірювань можуть не бути ідентичними в зв'язку з умовами, локалізацією, способом застосування і іншими обставинами, що не залежать від фірми Bautech. Інші рекомендації наших працівників будуть дійсні, якщо зроблені в письмовій формі. У момент появи цієї інструкції всі попередні інструкції стають недійсними.

·     Можуть спостерігатися відмінності у відтінку і зовнішній вигляд поверхні виготовленої підлоги в залежності від умов і способу виконання робіт, умов висихання і т. п. Це не є дефектом виробу і не впливає на технічні та експлуатаційні параметри покриття підлоги. Колористичні відмінності статевого покриття можуть бути пов'язані також з неоднорідністю бетонної основи. На поверхні підлоги, затертої механічно, можуть з'явитися волоссяподібні тріщини. Це типове явище для бетонних покрить для підлоги, воно не впливає на експлуатаційні властивості підлоги.

· При відносній вологості повітря менше 40% є небезпека появи вицвіту (нальоту) на поверхні. При відносній вологості повітря більше 80% процес схоплювання бетону може бути більш тривалим.

 
УПАКОВКА

Мішки по 30 кг, піддони 35 x 30 кг = 1050 кг

 

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

Термін зберігання 6 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці, за умови зберігання на піддонах, в фабрично закритій упаковці і в сухих приміщеннях.

 

 

ТЕХНІЧНІ ДАННІ

 

Виріб відповідає EN-13813

 

Реакція на вогонь

A1fl

Виділення корозійних речовин

цементний розчин (CT)

Міцність на стискання через 28 днів

не менш 50 Н/мм2 (C50)

Міцність на вигин через 28 днів

 не менш 7 Н/мм2 (F7)

Стійкість до стирання по Беме через 28 днів

не більше 9 см3 /50 см2  (A9)

Хімічна стійкість

масло, відбілювачі, холоддагенти, етиловий спирт, лугові детергенти, типографська фарба.

Просочуваність масла

0 мм

Твердість по шкалі Мооса

>7

Витрата матеріалу

4,0- 5,0 кг/м2

Температура застосування

от +5°C до +30°C

Можливість навантаження*

невелике навантаження - 14 днів повне навантаження  -  28 днів

 

Кольори

 

 

 

Стандартні кольори:

NT  - сірий

NT 001 - цеглево-червоний

NT 002 - оливково-зелений

NT 003- платиново-сірий

NT 004- титаново-сірий

NT 005- графітовий

NT 006 –пустинний беж.

NT 007- коричневий

   
   
   
   
   
Характеристики
Основные атрибуты
Производитель  Bautech
Страна производительУкраина
Фасовка материала30.0 (л)
Информация для заказа
 • Цена: 11,82 грн./кг