Корзина
+38-068-7-300-600
+380687300600
+380507300600
БЕТОНАТОР - региональный партнер BAUTECH Украина
Корзина
BAUFLOOR BFL-606 пустинний беж - цементно-полімерне тонкошарове ремонтне покриття (8-15мм)

BAUFLOOR BFL-606 пустинний беж - цементно-полімерне тонкошарове ремонтне покриття (8-15мм)

12,88 грн./кг

Показать оптовые цены
 • Под заказ, 3 дня
 • Оптом и в розницу
BAUFLOOR BFL-606 пустинний беж - цементно-полімерне тонкошарове ремонтне покриття (8-15мм)
BAUFLOOR BFL-606 пустинний беж - цементно-полімерне тонкошарове ремонтне покриття (8-15мм)Под заказ, 3 дня
12,88 грн./кг
Купить
+380687300600
Наталья. Отдел продаж
 • +380507300600
 • +380637300600
 • +380670110911
  Виталий. Техническая консультация
+380687300600
Наталья. Отдел продаж
 • +380507300600
 • +380637300600
 • +380670110911
  Виталий. Техническая консультация
 • График работы
 • Контакти

BAUFLOOR® ENDURO

Тонкошарове бетонне покриття для підлоги PCC, 8-15 mm CT-C40-F10-A9
ОПИСАННЯ ПРОДУКТУ
Baufloor Enduro це тонкошарове, цементно-полімерне покриття підлоги, що містить тверду крихту, високоефективні цементи та відповідні домішки і пігменти.

ЗАСТОСУВАННЯ
§ Для виготовлення рівних, гладких, стійких до стирання та інтенсивної експлуатації, тонкошарових, бетонних покрить для підлоги, які затираються на нових і старих бетонних основах.

§ Для застосування всередині і зовні на металургійних підприємствах, електростанціях, виробничих підприємствах, складських приміщеннях і т. п.

Властивості продукту

§ Висока стійкість до стирання

§ Висока стійкість до пилення

§ Висока стійкість до ударів

§ Гладка поверхня

§ Для застосування всередині і зовні будівель

§ Широка палітра кольорів

УМОВИ ПІД ЧАС ВИКОНАННЯ РОБІТ

Температура навколишнього середовища в процесі виконання робіт повинна становити від + 5 ° C до + 30 ° C. Поверхню укладеного шару необхідно оберігати від занадто швидкої втрати вологи в результаті дії таких чинників, як висока температура, протяг, сонячні промені і т. п. З метою забезпечення високої якості покриття підлоги і однорідності кольору, всі роботи необхідно виконувати відповідними інструментами в умовах захисту від пилу, пінополістирольних кульок і т. п. забруднень.

ПІДГОТОВКА ОСНОВИ

Основа повинна витримувати необхідне граничне навантаження, бути твердою, стабільною, сухою, суцільною і не мати забруднень. Міцність бетонної основи на стискання повинна бути не менше 30 Н / мм2, а міцність на відрив (адгезія) не менше 1,5 Н / мм2. Необхідно зробити механічну очистку основи, напр. дрібоструменевою обробкою або фрезеруванням. Слабкі або м'які основи (напр. Асфальт), які можуть розтріскуватися і деформуватися під дією навантаження, слід усунути. Виконати двічі ґрунтовку основи препаратом Baugrunt, і залишити для висихання. Грунтовку слід повторити, якщо покриття Baufloor Enduro буде наноситися пізніше, ніж через 12 годин після виконання останньої грунтовки. Докладні відомості щодо грунтовки містяться в технічній карті препарату Baugrunt. Якщо це потрібно, слід встановити цільовий рівень поверхні підлоги (напр. Через кожні 1-1,5 м вкрутити в основу шурупи з розпірними кілочками, так щоб голівки шурупів визначали цей рівень; після заливки покриття підлоги шурупи слід загнути).

ПРИГОТУВАННЯ РОЗЧИНУ

В 4,2-4,5 л чистої холодної води засипати 30 кг (мішок) сухої суміші Baufloor Enduro і перемішувати протягом 3 - 4 хвилин дрилем з малою частотою обертання з мішалкою, до отримання однорідної маси. Витримати приблизно 3 хвилини і знову перемішувати протягом короткого часу. Контролювати консистенцію розчину за допомогою кругового визначення розтікання. Правильно приготовлений розчин розтікається колом діаметром 170 - 190 мм.

Слід готувати порції, які будуть витрачені протягом приблизно 15 хвилин. Не додавати води більше, ніж вказано в інструкції, оскільки це знизить міцність і збільшить усадку розчину. У зимовий період матеріал перед перемішуванням необхідно витримати в опалювальному приміщенні. Низька температура матеріалу може привести до того, що деякі добавки не зможуть розчинитися в процесі перемішування. Занадто висока температура матеріалу впливає на зниження розтікання і призводить до дуже швидкого схоплювання.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Приготований розчин Baufloor Enduro потрібно виливати на основу і укладати на необхідну товщину дистанційним шпателем або довгою зубчастою теркою.

УВАГА! Усі протиусадкові, дилатаційні шви і робочі тріщини в основі необхідно відтворити в нанесеному шарі розчину Baufloor Enduro і заповнити дилатаційною масою Bauflex

Догляд за підлогою

Безпосередньо після закінчення процесу затирання необхідно всю поверхню просочити препаратом Bauseal Enduro. Препарат необхідно рівномірно наносити методом пульверизації, або валиком. Для підтримки високої естетики покриття підлоги, її поверхню необхідно регулярно чистити за допомогою відповідних детергентів і машин. Забруднення різного роду, витікання масла і т. п. необхідно усувати безпосередньо після їх виникнення.


ЧИЩЕННЯ ІНСТРУМЕНТІВ

Обладнання та інструменти безпосередньо після застосування слід очистити водою. Затверділий після схоплювання матеріал усувати механічно.


ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ

Виріб містить цемент - після перемішування з водою має лужну реакцію. Вжити заходів для запобігання запилення або забризкування розчином. Не вдихати, оберігати від попадання в очі і на шкіру. У разі забруднення: очі необхідно негайно промити великою кількістю води, а шкіру вимити водою з милом. У разі необхідності звернутися до лікаря. Зберігати в недоступному для дітей місці.
             

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ § Всі відомості відносяться до виробів, які зберігаються і застосовуються відповідно до наших рекомендацій, і вказані сумлінно, з урахуванням існуючого в даний час стану знань, а також наявного досвіду фірми Bautech. Користувач зобов'язаний застосовувати виріб відповідно до його призначення і рекомендацій фірми Bautech. Всі зазначені технічні дані засновані на виконаних лабораторних випробуваннях і тестах. Практичні результати вимірювань можуть не бути ідентичними в зв'язку з умовами, локалізацією, способом застосування і іншими обставинами, що не залежать від фірми Bautech. Інші рекомендації наших працівників будуть дійсні, якщо зроблені в письмовій формі. У момент появи цієї інструкції всі попередні інструкції стають недійсними.

§ Можуть спостерігатися відмінності у відтінку і вигляді поверхні виготовленої підлоги в залежності від умов і способу виконання робіт, умов висихання і т. п. Це не є дефектом виробу і не впливає на технічні та експлуатаційні параметри покриття. Колористичні відмінності покриття підлоги можуть бути пов'язані також з неоднорідністю бетонної основи.УПАКОВКА Мішки по 30 кг, піддони 35 x 30 кг = 1050 кгУМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

Термін зберігання 6 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці, за умови зберігання на піддонах, в фабрично закритій упаковці і в сухих приміщеннях. ТЕХНІЧНІ ДАННІ

Виріб відповідає EN-13813

Реакція на вогонь

А1fl

Виділення корозійнних речовин

цементний розчин (CT)

Міцність на стискання

через 28 днів

не менше 40 Н/мм2 (C40)

Міцність на вигин через 28 дней

не менше 10 Н/мм2 (F10)

Стійкість до стирання по Беме через 28 днів

не більше 9 см3 /50 см2 (A9)

Товщина шару

8-15 мм

Пропорції змішування

4,2-4,5 л води на 30 кг

Витрати матеріалу

близько 2,0 кг/м2  на кожний мм товщини

Температура застосування

від +5°C до +30°C

Можливість навантаження*

невелике навантаження - 14 днів 

повне навантаження  -  28 днів

Кольори

 

 

 

Стандартні кольори:

BFR600 - натурально сірий

BFR601 – цеглево-червоний

BFR602 - оливково-зелений

BFR603 - платиново-сірий

BFR604 - титаново-сірий

BFR605 - графітний

BFR606 – пустинний беж.

BFR607 - шоколадний

Характеристики
Основные
Производитель  Bautech
Страна производительУкраина
Информация для заказа
 • Цена: 12,88 грн./кг