Корзина
+38-068-7-300-600
+380687300600
+380507300600
БЕТОНАТОР - региональный партнер BAUTECH Украина
Корзина
EXTRATOP EXT-500 натуральний сірий ультраметалевий зміцнювач для підлог

EXTRATOP EXT-500 натуральний сірий ультраметалевий зміцнювач для підлог

17,04 грн./кг

Показать оптовые цены
 • Под заказ, 3 дня
 • Оптом и в розницу
EXTRATOP EXT-500 натуральний сірий ультраметалевий зміцнювач для підлог
EXTRATOP EXT-500 натуральний сірий ультраметалевий зміцнювач для підлогПод заказ, 3 дня
17,04 грн./кг
Купить
+380687300600
Наталья. Отдел продаж
 • +380507300600
 • +380637300600
 • +380670110911
  Виталий. Техническая консультация
+380687300600
Наталья. Отдел продаж
 • +380507300600
 • +380637300600
 • +380670110911
  Виталий. Техническая консультация
 • График работы
 • Контакти

EXTRATOP® ENDURO

Ультра-металевий зміцнювач для бетонних підлог CT-C60-F10-A1,5OPIS PRODUK
 

ОПИСАННЯ ПРОДУКТУ

Extratop® Enduro це ультра-металева суха посипка поверхні (DST - dry shake topping) для монолітних бетонних підлог. Містить тверду крихту, високоефективні цементи, відповідні домішки і пігменти. Нанесений і затертий на свіжоукладеному бетоні утворює кольорове, з мармурової текстурою покриття для підлоги, міцне і довговічне, стійке до стирання і пиловиділення, гладке, з підвищеною стійкістю до проникнення масел, мастила і т. п.


ЗАСТОСУВАННЯ

§ Для виготовлення нових покрить для підлоги з поверхневим зміцненням з високою твердістю і стійкістю до стирання і пиловиділення в об'єктах з екстремальними умовами експлуатації - металургійних підприємствах, електростанціях, фабриках, логістичних центрах і т. п.

§ Для виготовлення антиелектростатичних підлог.

§ Для виготовлення підлог у вибухонебезпечних зонах

Властивості продукту

§ Максимальна стійкість до стирання

§ Максимальна стійкість до пиловиділення

§ Максимальна стійкість до механічних ударів

§ Містить металеву крихту, яку важко стирати

§ Простота очищення

§ Щільна і непилеутворююча поверхня

§ Для застосування всередині і зовні будівель

§ Морозостійкий

§ Широка палітра кольорів

ОСНОВА ПІДЛОГИ

Поверхневий зміцнювач Extratop® Enduro застосовується на поверхні свіженанесеного низькоусадкового бетону:

· Клас не менше C25 / 30

· Водо-цементне співвідношення <0,50

· Кількість цементу <350 кг / м3

· Вміст лугів в цементі <0,5%

· Цемент CEM I, CEM ll / A-S, CEM ll / B-S або CEM lll / A

· Крихта з зерністістю <16 мм

· Зміст фракцій <0,25 мм - не менше 4%

· Частка піску близько 35%

· Загальна кількість цементу і крихти фракції <0,25 мм - не більше. 450 кг / м3

· Добавка сталевих волокон Baumix і поліпропіленових волокон Baucon відповідно до рекомендацій фірми Bautech - в разі виконання антиелектростатичної підлоги, в бетон необхідно додати сталеві волокна Baumix в кількості не менше 20 кг / м3, необхідно також виконати відведення електричного заряду з поверхні.

· Консистенція на будівельному майданчику: S3, осадка конуса Абрамса близько 14-19 см. Добавка сталевих волокон призводить до зменшення осадки конуса.

УВАГА! У бетонну суміш не додавати летючу золу, оскільки вона схильна накопичуватися у верхньому шарі плити, що може привести до пиловиділення покриття або відшарування зміцнювача. Неприпустимо доливати воду в бетонну суміш для підвищення її легкого укладення. Це призводить до значного зниження міцності бетону і помітного збільшення хімічної і фізичної усадки, в результаті чого виникають неконтрольовані подряпини і тріщини.

Бетон повинен бути відповідним чином загущен.

 

УМОВИ ПІД ЧАС ВИКОНАННЯ РОБІТ

Температура навколишнього середовища і основи в процесі виконання робіт і протягом наступних 5 днів повинна становити від + 5 ° C до + 30 ° C. Поверхню виконаного покриття необхідно оберігати від занадто швидкої втрати вологи в результаті дії таких чинників, як висока температура, протяг, сонячні промені і т. п. З метою забезпечення високої якості  покриття підлоги і однорідності кольору, всі роботи необхідно виконувати відповідними інструментами в умовах захисту від пилу, пінополістирольних кульок і т. п. забруднень.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

 

Перед застосуванням поверхневого зміцнювача Extratop® Enduro повинна бути досягнута відповідна твердість бетону. Час схоплювання бетону залежить від температури, відносної вологості повітря і т. п. Не можна допустити занадто сильного затвердіння поверхні бетону, тому слід часто перевіряти стан основи. Це дозволить вибрати оптимальний момент початку нанесення поверхневого зміцнювача. До роботи необхідно приступити, коли при вході ногами на бетон глибина залишених слідів буде не більше 3-4 мм. Перед нанесенням зміцнювача потрібно попередньо перетерти поверхню бетонної плити диском. Надлишки цементного молочка видалити з поверхні за допомогою щітки з жорстким ворсом. Потім за допомогою дозаторного візку, рівномірно розсипати 3,5 кг / м2 зміцнювача Extratop® Enduro. Виконати попереднє затирання поверхні диском, знову рівномірно розсипати змічнювач в кількості 3,5 кг / м2 і виконати ще раз затирання всієї поверхні диском. Кількість розсипаного зміцнювача становить близько 7,0 кг / м2. Необхідно постійно контролювати витрату, оскільки неакуратний розподіл зміцнювача веде до погіршення якості покриття підлоги. Чергові етапи затирання виконувати лопатями, які потрібно встановлювати поступово під дедалі більшим кутом.

Догляд за підлогою

Безпосередньо після закінчення процесу затирання необхідно всю поверхню просочити препаратом Bauseal Enduro. Препарат необхідно рівномірно наносити методом пульверизації. Для підтримки високої естетики покриття підлоги, поверхню необхідно регулярно чистити за допомогою відповідних детергентів і машин. Забруднення різного роду, витікання масла і т. п. необхідно усувати безпосередньо після їх виникнення.

ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ

Виріб містить цемент - після перемішування з водою має лужну реакцію. Вжити заходів для запобігання пиловиділення. Не вдихати, оберігати від попадання в очі і на шкіру. У разі забруднення: очі негайно промити великою кількістю води, шкіру вимити водою з милом. У разі необхідності звернутися до лікаря. Зберігати в недоступному для дітей місці.

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ
 

§ Всі відомості відносяться до виробів, які зберігаються і застосовуються відповідно до наших рекомендацій, і вказані сумлінно, з урахуванням існуючого в даний час стану знань, а також наявного досвіду фірми Bautech. Користувач зобов'язаний застосовувати виріб відповідно до його призначення і рекомендацій фірми Bautech. Всі зазначені технічні дані засновані на виконаних лабораторних випробуваннях і тестах. Практичні результати вимірювань можуть не бути ідентичними в зв'язку з умовами, локалізацією, способом застосування і іншими обставинами, що не залежать від фірми Bautech. Інші рекомендації наших працівників будуть дійсні, якщо зроблені в письмовій формі. У момент появи цієї інструкції всі попередні інструкції стають недійсними.

§ Можуть спостерігатися відмінності у відтінку і зовнішньому вигляді поверхні виготовленої підлоги в залежності від умов і способу виконання робіт, умов висихання і т. п. Це не є дефектом виробу і не впливає на технічні та експлуатаційні параметри покриття підлоги. Колористичні відмінності покриття підлоги можуть бути пов'язані також з неоднорідністю бетонної основи.

§ На поверхні підлоги, затертої механічно, можуть з'явитися волосяні тріщини (павутина). Це типове явище для бетонних покрить для підлоги, воно не впливає на експлуатаційні властивості підлоги.

§ При відносній вологості повітря менше 40% є небезпека появи вицвітання (нальоту) на поверхні. При відносній вологості повітря більше 80% процес схоплювання бетону може бути більш тривалим.

 
УПАКОВКА

Мішки по 30 кг, піддони 35 x 30 кг = 1050 кг

 

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

Термін зберігання 6 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці, за умови зберігання на піддонах, у фабрично закритій упаковці і в сухих приміщеннях.

ТЕХНІЧНІ ДАННІ

Виріб відповідає EN-13813

 

Реакція на вогонь

A1fl

Виділення корозійнних речовин

цементний розчин (CT)

Міцність на стиснення через 28 днів

не менше 60 Н/мм2  (OSO)

Міцність на вигин через 28 днів

не менше 10 Н/мм2 (F10)

Стійкість до стирання по Беме через 28 днів

не більше 1,0 см3 /50 см2 (A1,5)

Хімічна стійкість

зокрема, масло, відбілювачі, холодагенти, етиловий спирт, лугові детергенти, типографська фарба.

Просочуваність масла

0 мм

Твердість по шкалі Мооса

>7

Витрата матеріалу

5.0- 7,0 кг/м2

Температура застосування

от +5°C до +30°C

Можливість навантаження*

мале навантаження - 14 дней повне навантаження  -  28 дней

 

Кольори

 

 

Стандартні кольори :
EXT500 - {0>stalowoszary<}92{>сталево-сірий<0}
EXT501 - цеглево-червоний
EXT502 - оливково-зелений
EXT503 - платиново-сірий
EXT504 - титаново-сірий
EXT505 - графітовий

ЕХТ506 - пустинний беж

EXT507 - коричневий
 

Характеристики
Основные атрибуты
Производитель  Bautech
Страна производительУкраина
Состояние материалаСухая смесь
Тип использованияУниверсальный
УпаковкаМешок
Фасовка материала (кг)30.0
Цветсерый натуральный
Информация для заказа
 • Цена: 17,04 грн./кг