Корзина
+38-068-7-300-600
+380687300600
+380507300600
БЕТОНАТОР - региональный партнер BAUTECH Украина
Корзина
BAUPRIMER NEW - грунтовка для швів

BAUPRIMER NEW - грунтовка для швів

451,19 грн.

Показать оптовые цены
 • В наличии
 • Оптом и в розницу
BAUPRIMER NEW - грунтовка для швів
BAUPRIMER NEW - грунтовка для швівВ наличии
451,19 грн.
Купить
+380687300600
 • +380507300600
 • +380637300600
  Наталья. Отдел продаж
 • +380977300600
  Виталий. Работы по бетону
 • +380970110911
  Валентин.Аренда,обслуживание,ремонт
+380687300600
 • +380507300600
 • +380637300600
  Наталья. Отдел продаж
 • +380977300600
  Виталий. Работы по бетону
 • +380970110911
  Валентин.Аренда,обслуживание,ремонт
 • График работы
 • Контакти

PRIMER

Грунт

ОПИСАННЯ ПРОДУКТУ
Готовий до застосування однокомпонентний грунт для підвищення адгезійної міцності оснви при нанесенні герметиків і клеїв. Легко наноситься пензлем, валиком або пульверизатором.

ЗАСТОСУВАННЯ
Застосовується для бетонних, відштукатурених, кам'яних, дерев'яних поверхонь. Застосовується для обеспилювання і зміцнення бетонних підлог.


властивості продукту
* Підвищує адгезію герметиків BAULUX 40 і BAULUX 35 до бетонних, відштукатурених, цегельних, кам'яних і дерев'яних поверхонь
* Підвищує міцність основи перед нанесенням клейових складів перед укладанням  покрить підлоги
* Поліуретанові герметики можна наносити відразу після нанесення грунту (без сушки), в разі застосування герметиків на інших засадах-після повного висихання.
* Оброблена грунтом поверхня має високий опір до стирання.
* Містить органічні розчинники.
ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ
Дотримуйтесь вказівок щодо застосування герметика або клею. Переконайтеся що геометрія шва відповідає розмірам зазначеним для конкретного герметика. Застосування ґрунту, не заміщає приписи з підготовки поверхні перед нанесенням герметика або клею. Поверхня, призначена для обробки, повинна бути міцною, чистою і сухою. Поверхню необхідно очистити від всіх забруднень, що знижують адгезійну міцність зв'язку грунту з поверхнею - від пилу, цементної плівки, залишків цементного розчину, залишків раніше застосованого клеючого і герметизуючого матеріалу, і т.п. Поверхні чистять металевими щітками вручну або електроінструментом, потім продувають стисненим повітрям або чистять промисловим пилососом. Місця, забруднені маслом або жиром, обов'язково знежирюють відповідними розчинниками згідно локальним нормам. Свіжі бетонні основи повинні бути витримані не менше 28 днів для зниження вологості до допустимого рівня.

УМОВИ ПІД ЧАС ВИКОНАННЯ РОБІТ
Перед нанесенням грунту обов'язково вивчіть відповідний лист безпеки і перевірте, що дотримані всі приписи виробника. Склад є горючим матеріалом, тому при роботі і зберіганні необхідно дотримуватися заходів пожежної безпеки. Переконайтеся, що температура навколишнього середовища в місці нанесення грунту знаходиться в межах допустимого інтервалу температур застосування. У разі проведення робіт з герметизації при знижених температурах, рекомендується не менше доби витримати упаковки з грунтом в теплому приміщенні, щоб забезпечити якісне нанесення грунту відповідними інструментами в умовах захисту від пилу, пінополістирольних кульок і т. п. забруднень.


СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Грунт наносити пензлем, валиком або пульверизатором. Герметизацію рекомендується проводити не пізніше, ніж через добу після нанесення грунту. Інструменти очищаються відразу ж після закінчення робіт дозволеними до застосування розчинниками (рекомендується використовувати ацетон або уайт-спірит).

ДОДАТКОВІ ВІДОМОСТІ
Вищенаведена інформація, особливо рекомендації щодо застосування та використання продукції фірми ТОВ «БАУТЕХ-УКРАЇНА», заснована на досвіді і дослідженнях, доступних в момент створення даного документа. Вся інформація вірна тільки в разі, якщо продукція ТОВ «БАУТЕХ-УКРАЇНА» зберігається, застосовується і використовується відповідно до рекомендацій виробника. На практиці навколишні умови і характеристики поверхні можуть відрізнятися від попередніх. В цьому випадку кінцевому споживачу слід виконати тестове завдання грунту і герметика для визначення їх придатності до застосування в кожному конкретному випадку. Фірма залишає за собою право на зміну технічних характеристик продукції. У будь-якому випадку, слід використовувати останню версію технічного опису.


УПАКОВКА
Упаковка металева тара: 5, 12 або 20 літрів

(На замовлення в іншій тарі)

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯГарантійний термін зберігання: 12 місяців в непошкодженій заводській упаковці. Умови зберігання: В сухих приміщеннях від + 1 ° C до + 30 ° C. ТЕХНІЧНІ ДАННІ

 

Зовнішній вигляд

Світложовтувата рідина

Вид полімеру

Однокомпонентний поліуретановий преполімер

Упаковка металева тара:

5, 12 або 20 літрів

 ( за замовленням у іншій тарі)

Гарантійний строк зберігання

12 місяців у неушкодженій заводскій упаковці

 Умови зберігання: у сухих приміщеннях від +1°C до+30°C

 

Витрати

0,2 літри/м² залежить від властивостей  поверхні, що вбирає

Час сушки до нанесенея герметика

Від 0 до 24 годин при +23°C і відносній вологості 50% Сушка не потребується

Інтервал температур застосування

 

Від +5°Cдо+25°C

Характеристики
Основные
Производитель  Bautech
Страна производительУкраина
Вид обрабатываемого материалаПенобетон, Бетон, Газобетон
Расход  0.2 кв.м
Время высыхания24 час
Максимальная температура хранения25 град.
Минимальная температура хранения5 град.
Тип использованияУниверсальный
Фасовка материала5 л
Информация для заказа
 • Цена: 451,19 грн.