Корзина
+38-068-7-300-600
+380687300600
+380507300600
БЕТОНАТОР - региональный партнер BAUTECH Украина
Корзина
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • 1
  • 2
  • 3

Про нас

ТОВ "БЕТОНАТОР" - багатопрофільна будівельна компанія, націлена на задоволення запитів споживача по влаштуванню, обслуговуванню і догляду за бетонними, промисловими підлогами, бетонними конструкціями, стяжками. 

Топінги, герметики, просочувачі, пластифікатори, пігменти, прискорювачі, зміцнювачі, протиморозні добавки виробництва Bautech Україна, Ceresit, Vimatec, Sika, ТеоХім, Укрсілікат, Дніпрометиз, Армотек допоможуть зробити Вашу підлогу не тільки максимально міцною, але ще і естетичною.

Для зміцнення бетонної суміші компанія пропонує армуюче волокно - фібру поліпропіленову MonerteFiber (24 мм, 38 мм).

ТОВ "БЕТОНАТОР" є офіційним дистриб'ютором обладнання виробництва Conmec: затирочні машини однороторні, затирочні машини двороторні, віброплити, реверсивні віброплити, віброрейки, швонарізчики, фрезерувальні машини, а також витратний інструмент для обладнання (лопаті, диски затирочні, алмазні диски).

Conmec - лідер на міжнародному ринку промислового обладнання. Компанія, заснована в 2003 році, спеціалізується на дослідженнях, розробках, продажу та обслуговуванні обладнання для бетонних споруд і підлог. Займаючи лідерські позиції в будівельній сфері, Conmec має величезну кількість патентів і нагород. Устаткування Conmec оснащено оригінальними бензиновими двигунами HONDA і електродвигунами SIEMENS. 

На сайті www.betonator.com.ua Ви зможете знайти перелік послуг по роботі з промисловими підлогами, який допоможе Вам отримати якісний результат у вигляді відмінного бетонного покриття.

У "БЕТОНАТОР" Ви отримаєте кваліфіковану консультацію, якісний товар і приємне спілкування)))
 

Гарантуємо залізобетонну якість !!!